Proč eshop od nás ?

Informace +421 902 749 763

Úplná automatizace

automaticky eshop

Eshop od nás je maximálně automatizovaný, je to vlastně takový automat, jenž pracuje za Vás. Všechna propojení jsou připravená tak, abyste s eshopem měli minimum starostí. Vy se budete zabývat opravdu pouze propagací eshopu, vše ostatní funguje automaticky, bez Vašeho zásahu !

Propojení se všemi dodavateli

dropshipping_dodavatel

Naše eshopy lze synchronizovat se všemi dodavateli, kteří se momentálně v systému nacházejí. Synchronizace je automatická, tedy eshop pravidelně komunikuje s dodavatelem a stahuje vždy aktuální skladové zásoby, také aktualizuje ceny, popisy a názvy zboží. Sklad ve Vašem eshopu bude vždy identický se skladem Vašeho dodavatele.

Možnost vložit vlastní produkty/produkty jiných dodavatelů

dropshipping_add

Nevyhovují Vám naši dodavatelé, nebo jednoduše chcete prodávat i Vaše vlastní zboží? Žádný problém. Eshop od nás nemusí být propojený pouze s našimi dodavateli. Stejně tak dokážeme synchronizovat eshop i s externími dodavateli, popřípadě si můžete eshop naplnit vlastním zbožím a posléze figurovat jako dodavatel.

Automatické přeposílání objednávek

preposielanie_objednavok

V případě, že prodáváte formou přeposílání objednávek nebo dropshippingem, naše eshopy za Vás automaticky přeposílají všechny nové objednávky Vašemu dodavateli. Nemusíte tedy přepisovat objednávky do systému manuálně. Synchronizace je tedy automatická všemi směry.

Jednorázová investice 21 900 kč

dropshipping_cena

Eshop od nás Vás bude stát 21 900 kč, přičemž se jedná o jednorázovou investici napořád. Není tedy nutné platit pravidelné měsíční poplatky. Cena zahrnuje i neomezený webhosting na 1. rok.

Naše automatizované eshopy Vám nabízejí zajímavé zhodnocení Vašich prostředků. Stačí zajišťovat pouze marketing, vše ostatní za Vás zvládne náš automatizovaný systém.

přejít na naše reference