Příplatkové funkce

Informace +421 902 749 763

Eshop od nás obsahuje množství funkcí již v základu, všechny funkce rozepsány v sekcích nahoře jsou zahrnuty v rámci ceny řešení 21 900 kč. V případě zájmu však umíme nabídnout i něco extra.

Jeden eshop = viacero dodávateľov

viacero dodávateľov

Standardně vytváříme “jednodávateľové” eshopy. V případě zájmu umíme vytvořit i eshop, který obsahuje zboží od více dodavatelů, přehledně rozdělen do samostatných kategorií s automatickou aktualizací skladu každého z dodavatelů. Import zboží od každého dalšího dodavatele zajistíme za 2 000 kč jednorázově.

Automatické rozdělování kombinovaných objednávek

rozdelovanie objednávok

Při eshopu, který nabízí zboží více dodavatelů případně s kombinací více typů spolupráce je vhodné automatizovat rozdělování objednávek, které obsahují právě kombinaci zboží více dodavatelů.

Běžně je možné tuto věc realizovat manuální úpravou takových objednávek + upozorněním zákazníka, že mu objednané zboží přijde rozdělen na několik zásilek. Pokud se touto věcí nechcete zabývat víme pro Vás automatizovat i to za doplatek 5000 kč jednorázově.

Prémiový marketingový balíček + on page SEO

SEO optimalizácia

V rámci tohoto balíčku připravíme Váš automatický eshop tak, aby obsahoval vhodnou skupinu klíčových slov na správném místě ve zdrojovém kódu. Také zajistíme propojení na služby jako Google webmaster tools, Google analytics apod.

Zaškolíme Vás jak s nimi pracovat a jaké hodnoty sledovat a jak je vyhodnocovat. Cena tohoto balíčku je 7 000 kč jednorázově.

PPC reklamní kampaně, off page SEO

V případě zájmu Vám umíme pomoci i se zřízením a pravidelnou zprávou PPC reklamních kampaní (Google, Facebook, Etarget, Porovnávače cen). Také máme K dispozici copywritera, který Vám dokáže připravit optimalizované texty na jakékoliv téma pro Vaše “off page” aktivity. Tyto služby nacenit individuálně dle rozsahu.

přejít na náklady na režii