Způsoby prodeje

Informace +421 902 749 763

1. Přeposílání objednávek

automaticky eshop

U přeposílání objednávek funguje Váš partner jako zprostředkovatel prodeje. Partner importuje Vaše zboží do svého eshopu a věnuje se pouze marketingu. Všechny nové objednávky Vám bude automaticky přeposílat prostřednictvím systému DropNET. Zákazník Vašeho partnera zaplatí za zboží přímo Vám, Vy poté odvedete provizi z prodeje Vašemu partnerovi.

Objednávku pošlete přímo zákazníkovi partnera. Partner uvádí ve svém eshopu stejné ceny za poštovné i stejné způsoby platby jako Vy ve Vašem Ezopu, s výjimkou online plateb.

2. Dropshipping

Dropshipping je obdobou standartního velkoobchodního prodeje; rozdíl je v tom, kdo komu posílá zboží. U dropshippingu tedy Váš partner importuje Vaše zboží do svého eshopu. Jakmile dostane novou objednávku, přepošle Vám ji. Vy místo odeslání zboží partnerovi pro urychlení celého procesu zboží zašlete s uvedením partnerovy adresy partnerovu zákazníkovi.

Partner vám samozřejmě předem za zboží zaplatí. Partner ve svém eshopu uvádí stejné ceny poštovného jako máte Vy.

3. Standardní veľkoobchodný predaj

truck

U standardního velkoobchodního prodeje partner importuje Vaše zboží do svého eshopu. Jakmile získá objednávku, nepřeposílá Vám ji, nýbrž od Vás zboží přímo koupí, Vy jej zabalíte a pošlete partnerovi. Nákup zboží probíhá přímo přes systém DropNET.

Samozřejmostí je nabídka všech typů spolupráce.