Články, informácie, tipy a triky

Proč mít automatický eshop ?

automaticky eshop

Automatický eshop funguje jako samostatný prodejní nástroj, který Vám dokáže s minimálními, nebo žádnými zásahy do údržby přinášet zisk. Samozřejmě, čím víc o tento automatický eshop budete pečovat (zejména po stránce marketingu), tím větší příjem Vám dokáže tento automatický eshop vytvořit.

Co je to automatický eshop a jak funguje ?

Automatický eshop je vlastně speciálně upravený eshopový softvér, jenž dokáže automaticky přebírat a aktualizovat skladové zásoby dodavatele, jehož si ze systému DropNET vyberete, případně jejich kombinaci. Taktéž všechny vytvořené objednávky dokáže automaticky posílat do systému DropNET, v němž se objednávky roztřídí jednotlivým dodavatelům. Je to jakýsi automat pro generování zisku.

Ovšem, abychom nezaváděli, aby takový eshop generoval zisk, musí mít návštěvnost. Návštěvnost jejiž věcí marketingové strategie = propagace eshopu.

Automatický eshop je dobrým začátkem internetového podnikání každého podnikatele.

Co všechno si budu moci zvolit u automatického eshopu ?

V první řadě to bude dizajn, tedy vizuál eshopu. S tím souvisí i jisté funkční a technické nastavení. Zvolit si budete moci i doménu, z níž bude eshop přístupný a k ní náležející emailové schránky.

V neposlední řadě je naVás zejména volba sortimentu, jenž budete mít v eshopu importovaný. Zvolte si sortiment, jenž je Vám nejbližší, případně jenž nabízí nejlepší provize. Samozřejmě je vhodné zvolit takový sortiment, který je žádaný a myslíte si, že by se mohl dobře prodávat. Vhodná je případně i kombinace žádaného sortimentu s nižší provizí a jako doplněk rozšíření o specifičtější sortiment s vyšší provizí. Kombinací je mnoho.

Jaké jsou roční náklady na režii ?

Jako u každého eshopu nebo webstránky, je potřebné prodlužovat platnost domény a webhostingu. Pokud se rozhodnete pro náš webhosting, budete jej mít 1. rok bezplatně.

Doména .cz stojí v průměru cca 150 kč (s DPH) ročně. Náklady na webhosting se dost liší, záleží zejména na kvalitě a dátovém prostoru, jenž máte v ceně. My nabízíme datově neomezený, léty ověřený webhosting, od společnosti Websupport za zvýhodněný roční poplatek 1200 kč. Služba neomezený webhosting stojí u zmíněné společnosti pro koncové klienty cca 2000 Kč. Samozřejmě jsou i levnější webhostingy, je to ale většinou na úkor kvality a téměř vždy na úkor prostoru (jde o datově limitované webhostingy).

Kromě těchto dvou režijních nákladů nám nemusíte hradit žádné další poplatky např. za pronájem softvétu, prodlužování licence apod. Automatický eshop je Váš hned po zakoupení, platíte pouze režijní náklady. Automatický eshop nabízíme za sumu 21 900 kč. Máte zájem ? Kontaktujte nás !

V kategórii: Marketing obecně