Články, informácie, tipy a triky

Velkoobchod – dodavatelé zboží pro Váš eshop

velkoobchod

Hledáte velkoobchodního partnera pro naplnění Vašeho eshopu zbožím? Momentálně v ČR neexistuje prakticky žádný “centrální registr” velkoobchodů, proto jsme pro Vás připravili naši bezplatnou službu – DropNET.

DropNET pro Vás sdružuje dodavatelů – většinou velkoobchody, které mají svůj zboží digitalizovaný ve formě XML feedů. Tyto XML feedy je možné do Vašeho eshopu automaticky importovat bez nutnosti produkty ručně po jednom vkládat.

Stačí se zaregistrovat, vybrat si dodavatele, poslat mu žádost o spolupráci a po schválení s ním můžete začít obchodovat.

přejít na seznam dodavatelů

 
Obchodování prostřednictvím systém AffilNET je možné nejen klasickým velkoobchodním způsobem, ale i formou dropshippingu a přeposílání objednávek.

Dropshipping je forma klasického velkoobchodu, která Vám nabízí několik výhod. Hlavní výhodou je, že nemusíte zboží předem ve velkém nakupovat na sklad. Jakmile Vám přijde objednávka, zboží objednáte u dodavatele, ten zboží zabalí do krabice s Vašimi údaji a Vaší fakturou následně ji pošle Vašemu zákazníkovi, čímž Vám zkrátí dodací lhůtu + odbřemení Vás od nutnosti zboží balit a zasílat.

Při přeposílání objednávek se staráte jen o marketing, vše ostatní za Vás udělá Váš dodavatel. Ze zprostředkovaných objednávek obdržíte provizi. Při přeposílání objednávek tedy jen získáváte objednávky, které se manuálně nebo automaticky – v závislosti od technického řešení Vašeho eshopu přeposílají Vašemu dodavateli. Přeposílání objednávek je vhodným způsobem podnikání pro každého začínajícího prodejce.

Pokud ještě eshop nemáte, rádi Vám ho vytvoříme. Tvorba eshopu s automatickým propojením na sklad jednoho z našich dodavatelů, s možností prodávat nezávisle i svůj zboží a automatickým přeposíláním objednávek dodavateli Vám vytvoříme již za 799 € jednorázově – na stálo. Více informací o tvorbě eshopu u nás najdete na tomto odkazu.

V kategórii: Marketing obecně